F-seeria

F-seeria

Täiuslik võimsus, kiirus ja vastupidavus

POCO F-seeria nutitelefonid pimestavad oma võimsuse, jõudluse ja innovatsiooniga, mis avaldavad muljet isegi kogenud tehnikahuvilisele. Metsik protsessor, mahukas turbolaadimisega aku, nutikad tehisintellekti tööriistad, mis muudavad igapäevategevused lihtsamaks, kristallselge AMOLED-ekraan – need ja teised F-seeria nutitelefonide komponendid annavad elule hüperlaengu.

POCO F-seeria eelised

F-seeria protsessorid pakuvad vägevat jõudlust, mis tagab sujuva kasutuskogemuse. Rakenduste välkkiire avamine, kõrgel tasemel graafika ja geimereidki üllatav mängukogemus.

Aku ei valmista pettumust isegi väga suure koormuse korral, lisaks taastavad 90 W laadimine POCO F6 puhul ja 120 W kiirlaadimine POCO F6 Pro puhul energiavarud koheselt.

Mahukas muutmälu (RAM) ja uusima põlvkonna FEAS-tehnoloogia pakuvad mängides stabiilset värskendussagedust, muljetavaldavat pildikvaliteeti ja heledat ekraani. Laitmatu mängukogemus rahuldab isegi kõige nõudlikumate mängijate vajadused.

F-seeria nutitelefonid jäädvustavad igapäevaseid pisiasju ja olulisi sündmusi põhi-, lainurk-, makro- ja selfikaameraga. Lisaks optilisele stabilisaatorile ja professionaalsele sensorile tõstab kvaliteedilatti ka režiim Burst Shot, mis teeb kuni 50 kaadrit sekundis.

Osta oma POCO

Aitäh!